Jak dlouhodobě podávat excelentní výkon

Ve spolupráci s Pavlem Mojžíškem
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
X
Úroveň kurzu
8
Časová náročnost 8 hod / 1 den

O čem trénink bude

Kurz je určen pro ty, kdo chtějí dlouhodobě dosahovat vysoké efektivity a produktivity práce a zároveň se vyhnout nadměrnému stresu a únavě.

Dosahovat vysokého výkonu a plnit cíle, není tak nesnadné, jak to často vypadá. Je potřeba odhalit, proč někdo dokáže být velmi úspěšný a někdo i přes velké úsilí ne. Jak vytvořit koncentraci na podstatné věci a nezdržovat se s nepodstatnými. Každý má v sobě obrovský potenciál a je potřeba najít ten správný klíč k jeho aktivaci. Správná komunikace je jedním ze základních pilířů úspěchu.

Co použijete v praxi

Získáte návod, jak správně komunikovat s jinými i jak komunikovat sami se sebou, jak si sami najít motivaci a nadšení pro splnění úkolů, cílů, nebo svých snů.

Zároveň porozumění, co dělá někoho úspěšným a efektivním. Osvojíte si dovednosti, jak se rychle dostat do stavu plné koncentrace a potřebného sebevědomí. Proč pokládáním správných otázek sami sobě, dokážete snadno zvýšit svůj potenciál a taky násobně zvýšit svou efektivitu. Co vede k eliminaci stresu a únavy.

Na co se zaměříme

  • Získání důležité vnitřní motivace pro zaměření na výkon
  • Strategie jak rychle a efektivně zlepšovat své dovednosti
  • Vytvořeni koncentrace na výkon
  • Jak najít řešení, které dokáže splnit cíl co nejrychleji, s menším úsilím, s menšími náklady
  • Co dělá komunikaci efektivním nástrojem k úspěchu a štěstí

Ještě získáte

  • Tréninkové návody a informace v tištěné podobě

Termíny kurzu

Pokud máte zájem o toto téma, jednoduše klikněte na Poptat. Zavoláme Vám.  

Poptat

Kdo Vás bude trénovat

Pavel Mojžíšek
Pavel Mojžíšek Kouč, lektor
"Nikdo vám nemůže zabránit v úspěchu. Kromě vás samotných." Deshun Wang

Od roku 1990 se Pavel zabýval maloobchodním prodejem. Nejprve s různým zaměřením a pak přišla specializace na počítačovou techniku. Postupně vzniklo několik prodejen a v období rozvoje internetu jsme velmi brzy prodávali i přes e-shop. Ve společnosti jsem řídil až 135 zaměstnanců na plný úvazek a navíc i brigádníky. Firma měla na počátku mé jméno, brzy vznikla ALFA COMPUTER v.o.s., pak ALFA COMPUTER s.r.o a později ALFA COMPUTER a.s.
Společnost po většinu svého působení velmi dynamicky rostla a v posledních létech jsme dosahovali ročních tržeb, které se blížily 1 miliardě Kč s DPH. V roce 2013 došlo po dlouhém přemýšlení k většinovému úspěšnému prodeji společnosti a v roce 2014 jsem odprodal i zbylý menší podíl.

Od prodeje společnosti jsem se věnoval osobnímu rozvoji a v roce 2015 po absolvování NLP (Neuro lingvistické programování) seminářů a získání certifikátů NLP Practitioner a NLP Master, došlo u mne k rozhodnutí, že svůj život zasvětím koučování. K prohloubení znalosti pak přibyly školení v Londýně i v USA.

Hlavní zaměření koučování je: Zvýšení výkonnosti podnikatelů, manažérů a zaměstnanců. stanovení cílů a motivace snadněji dosáhnout cílů, eliminace stavů deprese a úzkosti, prevence vyhoření a stagnace, vyšší efektivita a zvládání stresu, zvýšení sebevědomí a odstranění vnitřních limitů, efektivní komunikace.

Trénink připravuje

Kateřina Mendrok garant tréninku

treninky@treninky.cz

Zajišťuji realizaci tohoto tréninku tak,
abyste byli v příjemném prostředí
a poslouchali inspirativní téma
vedoucí k Vašemu viditelnému zlepšení.
Věřím, že to je důvod se k nám vracet.