Newsletter
Chci poradit +420 739 036 527
Ve spolupráci s ab connectia s.r.o.
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
X
Úroveň kurzu
1
Časová náročnost 1 hod / 0 dnů

O čem trénink bude

Vnější a vnitřní faktory ovlivňují náš profesní růst a výkonnost. Nezáleží jestli pracujete u počítače, ve výrobě, jednáte se zákazníkem, zodpovídáte za obchodní výsledky nebo jste v manažerské pozici. Každá profese je náročná, časem klesá soustředěnost a pracovní výkon.

Tělo potřebuje pohyb, rozproudit krevní oběh a Mysl potřebuje aktivovat!
Firemní yoga je nízkonákladová, časově flexibilní a účinná metoda, která zvyšuje schopnost koncentrace, což vede k lepším pracovním výsledkům. Spokojený a zrelaxovaný zaměstnanec je nemalým přínosem pro firmu.
Lekce jógy přímo na pracovišti se v poslední době stávají oblíbeným benefitem pro zaměstnance i zaměstnavatele.

Co použijete v praxi

Cvičení čerpá inspiraci z Hatha jógy (součástí jsou fyzická cvičení, dechová cvičení určená k ovládání dechu a zklidnění mysli) a Vinyasa jógy (systém zaměřující se na propojení dechu a jógových pozic). Program lekcí je postaven aktuálních potřebách jak účastníků, tak společnosti. Lekce jsou přizpůsobeny tomu, aby se daly praktikovat v prostorách společnosti: zasedací místnost, kancelář, recepce, open speace, či jiném společném prostoru.

Firemní jóga může probíhat buď ráno – před prací, v poledne – o polední pauze nebo odpoledne – po skončení pracovní doby.
Můžete si vybrat:

  • Ranní jóga: je zaměřena na probuzení těla a aktivaci myšlenek na pracovní povinnosti 
  • Polední jóga: rozhýbání těla, zklidnění myšlenek a načerpání sil pro odpolední aktivity 
  • Odpolední joga: protažení a posílení celého těla, zklidnění mysli

Termíny kurzu

Zaujalo Vás toto téma, rádi odpovíme všechny otázky. Kontaktujete nás prosím prostřednictvím níže uvedeného pole.

Děkujeme! 

Poptat

Kdo Vás bude trénovat

Kateřina Mendrok
Kateřina Mendrok
Propojení věky ověřených pravidel jógy s dnešním životním stylem, právě teď, dává smysl.

Od samého počátku mé pracovní kariéry se pohybuji ve finančním sektoru, kde jsem získávala zkušenosti s přímým prodejem a aktivním obchodním telefonováním. Z korporátního prostředí, pojišťovny a bank, jsem přešla do vlastní firmy ab connectia s.r.o., kterou jsme založili společně s Gerhardem Mendrokem. Naše společnost se specializuje na poradenské a vzdělávací projekty, která jsou zaměřeny na zvyšování obchodního výkonu našich klientů.
Ve firmě, mám na starosti projekty budování, nastavení, rozjezd a podporu obchodních call center. Pro naše klienty řídím telefonní kampaně a projekty pro podporu prodeje jednotlivých služeb a produktů.
Postupem času, jsem nabyla odbornou způsobilost, která mě opravňuje k činnosti v oboru Yogy, kde aktivně působím jako lektor.

Tréninky, které vedu, jsou zaměřeny na zvýšení výkonu obchodního telefonování a také jak zvládnout negativní reakce klientů, jak pracovat se stresem a udržet si zásady zdravého pohybu mezi počítačem a židlí. Spojením těchto „tvrdých“ a „měkkých“ technik umožní zvýšení pracovního výkonu a „nezbláznit se“.