Newsletter
Chci poradit +420 739 036 527
Ve spolupráci s ab connectia s.r.o.
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
X
Úroveň kurzu
1
Časová náročnost 1 hod / 0 dnů

O čem trénink bude

Vnější a vnitřní faktory ovlivňují náš profesní růst a výkonnost. Nezáleží jestli pracujete u počítače, ve výrobě, jednáte se zákazníkem, zodpovídáte za obchodní výsledky nebo jste v manažerské pozici. Každá profese je náročná, časem klesá soustředěnost a pracovní výkon.

Tělo potřebuje pohyb, rozproudit krevní oběh a Mysl potřebuje aktivovat!
Firemní yoga je nízkonákladová, časově flexibilní a účinná metoda, která zvyšuje schopnost koncentrace, což vede k lepším pracovním výsledkům. Spokojený a zrelaxovaný zaměstnanec je nemalým přínosem pro firmu.
Lekce jógy přímo na pracovišti se v poslední době stávají oblíbeným benefitem pro zaměstnance i zaměstnavatele.

Co použijete v praxi

Cvičení čerpá inspiraci z Hatha jógy (součástí jsou fyzická cvičení, dechová cvičení určená k ovládání dechu a zklidnění mysli) a Vinyasa jógy (systém zaměřující se na propojení dechu a jógových pozic). Program lekcí je postaven aktuálních potřebách jak účastníků, tak společnosti. Lekce jsou přizpůsobeny tomu, aby se daly praktikovat v prostorách společnosti: zasedací místnost, kancelář, recepce, open speace, či jiném společném prostoru.

Firemní jóga může probíhat buď ráno – před prací, v poledne – o polední pauze nebo odpoledne – po skončení pracovní doby.
Můžete si vybrat:

  • Ranní jóga: je zaměřena na probuzení těla a aktivaci myšlenek na pracovní povinnosti 
  • Polední jóga: rozhýbání těla, zklidnění myšlenek a načerpání sil pro odpolední aktivity 
  • Odpolední joga: protažení a posílení celého těla, zklidnění mysli

Termíny kurzu

Zaujalo Vás toto téma, rádi odpovíme všechny otázky. Kontaktujete nás prosím prostřednictvím níže uvedeného pole.

Děkujeme! 

Poptat

Kdo Vás bude trénovat

Kateřina Mendrok
Kateřina Mendrok
Propojení věky ověřených pravidel jógy s dnešním pohledem na business mi, právě teď, dává smysl.

Od samého počátku mé pracovní kariéry se pohybuji ve finančním sektoru, kde jsem získávala zkušenosti s přímým prodejem a obchodním telefonováním. Z korporátního prostředí jsem přešla do vlastní firmy ab connectia s.r.o, která provozovala aktivní obchodní call centrum. Pro naše klienty jsem řídila telefonní kampaně a projekty pro podporu prodeje jednotlivých služeb a produktů.
Realizujeme zakázky po budování, nastavení, rozjezd a podporu obchodních call center našim klientům. Pestré zkušenosti z obchodu, telefonování a řízení projektů předávám do svých tréninků.

Následně jsem získala odbornou způsobilost, která mě opravňuje k činnosti v oboru Yogy, kde aktivně působím jako lektor. Vedu pravidelné lekce klasické Rádža jógy a Vinyasa flow yogy, ve kterých se zaměřuji na propojení dechu s pohybem a prožívání přítomnosti. Jóga pro mne znamená zastavení se v okamžiku tady a teď. Mé tréninky propojují tradiční Yogu s moderním životem.