Newsletter
Chci poradit +420 739 036 527
Ve spolupráci s ab connectia s.r.o.
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
X
Úroveň kurzu
1
Časová náročnost 1 hod / 0 dnů

O čem trénink bude

Vnější a vnitřní faktory ovlivňují náš profesní růst a výkonnost. Nezáleží jestli pracujete u počítače, ve výrobě, jednáte se zákazníkem, zodpovídáte za obchodní výsledky nebo jste v manažerské pozici. Každá profese je náročná, časem klesá soustředěnost a pracovní výkon.

Tělo potřebuje pohyb, rozproudit krevní oběh a Mysl potřebuje aktivovat!
Firemní yoga je nízkonákladová, časově flexibilní a účinná metoda, která zvyšuje schopnost koncentrace, což vede k lepším pracovním výsledkům. Spokojený a zrelaxovaný zaměstnanec je nemalým přínosem pro firmu.
Lekce jógy přímo na pracovišti se v poslední době stávají oblíbeným benefitem pro zaměstnance i zaměstnavatele.

Co použijete v praxi

Cvičení čerpá inspiraci z Hatha jógy (součástí jsou fyzická cvičení, dechová cvičení určená k ovládání dechu a zklidnění mysli) a Vinyasa jógy (systém zaměřující se na propojení dechu a jógových pozic). Program lekcí je postaven aktuálních potřebách jak účastníků, tak společnosti. Lekce jsou přizpůsobeny tomu, aby se daly praktikovat v prostorách společnosti: zasedací místnost, kancelář, recepce, open speace, či jiném společném prostoru.

Firemní jóga může probíhat buď ráno – před prací, v poledne – o polední pauze nebo odpoledne – po skončení pracovní doby.
Můžete si vybrat:

  • Ranní jóga: je zaměřena na probuzení těla a aktivaci myšlenek na pracovní povinnosti 
  • Polední jóga: rozhýbání těla, zklidnění myšlenek a načerpání sil pro odpolední aktivity 
  • Odpolední joga: protažení a posílení celého těla, zklidnění mysli

Termíny kurzu

Pokud máte zájem o toto téma, jednoduše klikněte na Poptat. Zavoláme Vám.  

Poptat

Kdo Vás bude trénovat

Kateřina Mendrok
Kateřina Mendrok
Propojení věky ověřených pravidel jógy s dnešním pohledem na business mi, právě teď, dává smysl.

Od samého počátku mé pracovní kariéry se pohybuji ve finančním sektoru, kde jsem získávala zkušenosti s přímým prodejem a obchodním telefonováním. Z korporátního prostředí jsem přešla do vlastní firmy ab connectia s.r.o, která provozovala aktivní obchodní call centrum. Pro naše klienty jsem řídila telefonní kampaně a projekty pro podporu prodeje jednotlivých služeb a produktů.
Upustili jsme od vlastního call centra a realizujeme zakázky po budování, nastavení, rozjezd a podporu obchodních call center našim klientům. Pestré zkušenosti z obchodu, telefonování a řízení projektů předávám do svých tréninků.

Následně jsem získala odbornou způsobilost, která mě opravňuje k činnosti v oboru Yogy, kde aktivně působím jako lektor. Vedu pravidelné lekce klasické Rádža jógy, ve kterých se zaměřuji na propojení dechu s pohybem a prožívání přítomnosti. Jóga pro mne znamená zastavení se v okamžiku tady a teď. Dělá mi radost a vím, že ji mám šířit. Mé tréninky propojují tradiční Yogu a moderní business.