Newsletter
Chci poradit +420 739 036 527
Ve spolupráci s Petrem Musilem
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
2
Úroveň kurzu Střední
40
Časová náročnost 40 hod / 5 dnů

O čem trénink bude

Živí vás prodej? Toužíte mít větší příjem za odvedenou práci? Nevíte jak pracovat se stávajícími klienty? Hledáte cesly kde najít a jak oslovit nové klienty?

Pokud jste obchodník, z vašich představ vznikne strategie práce s klienty i s časovým plánem. K němu obdržíte také "balíček dovedností", které umožní naplnit váš diář obchodními schůzkami a z každé schůzky dosáhnout zisk.
Pokud jste manažer, trénink vám ukáže, jak adaptovat nové a restartovat neproduktivní obchodníky.

Časová náročnost programu je  5 dnů tréninku + 6 týdnů praxe.

Co použijete v praxi

V programu se střídá teoretická příprava s praxí, a tím se propojí získané zručnosti s obchodem. Začínáme přípravnými bloky s postupným nácvikem témat. Vedeme jej v režimu VAKAV modelu, který jsme vytvořili pro řízení aktivit obchodníků:

 1. Výsledky dosavadní
 2. Aktivity minulé
 3. Kompetentnost – tréninkové témata
 4. Aktivity budoucí
 5. Výsledky naplánované

Následuje praktický blok, který se věnuje vlastnímu prodeji a aktivitám v čase. Získáte pravidla, rady a návody jak ziskově pracovat s klienty. Pracujte s nimi - stane se z vás Profiobchodník. Důkazem jsou uzavřené obchody účastníků, které byly realizovány v průběhu programu.

Na co se zaměříme

 • Můj klient v číslech a pravidlech
 • Sestavení vlastního Business plánu
 • Kdo je můj klient. Po čem touží. Kde jej najít
 • Příprava na námitky: databanka argumentů
 • Každý telefonát je ziskový
 • Nastavení budoucích obchodních aktivit

Ještě získáte

 • Výsledek tréninku: zvýšit příjem obchodníka i zisk společnosti
 • Tištěné tréninkové materiály
 • Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu

Zaujalo Vás toto téma, rádi odpovíme všechny otázky. Kontaktujete nás prosím prostřednictvím níže uvedeného pole.

Děkujeme! 

Poptat

Komu je kurz určen

Účastníci tohoto kurzu si koupili také

Video k tréninku

Kdo Vás bude trénovat

Gerhard Mendrok, MBA
Gerhard Mendrok, MBA Jednatel společnosti ab connectia, senior consultant, obchodník
Když spojíme lidský um a pracovní nasazení, pak výsledem může být jedině růst

Vedu programy dílem rozvojově, částečně projektově a hodně výkonnostně. Je to směs selského rozumu a zkušeností svých i jiných. To vše smícháno se základní teorií. Proto jsou dovednosti a znalosti z mých programů vždy ihned použitelné v praxi. Mám na zřeteli vždy Váš konkrétní užitek. Vaším přínosem i mým cílem je tedy měřitelný posun vpřed. Snad proto mám věrné klienty. Budu rad, když to budete i Vy.
Realizace projektů pro: ČSOB Leasing a.s., ČSOB Pojišťovna a.s,Československá obchodná banka a.s., UNIQA pojišťovna a.s., Tatra banka a.s., Allianz Slovenská poišťovna, a.s., Česká pojišťovna a.s., Raiffeisen stavební spořitelna, J&T BANKA a.s., Unimarco a.s., AXA pojišťovna, CAPITOL akciová spoločnosť, Kapitol finanční poradenství a.s., ASA, Modrá Pyramida stavební spořitelna, Generali Slovensko, UNION poisťovňa, IZOLAS - Saint Gobain, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Inshurance Group

Ing. Petr Musil
Ing. Petr Musil partner společnosti MUSIL a partneři s.r.o., Business consultant
S akčním plánem efektivně a s profitem.

Od roku 1997 působím v oboru pojišťovnictví. Zkušenosti jsem získal jak z přímého prodeje, tak managementu. Z pozice Zemského ředitele, Allianz pojišťovny, jsem odešel do své makléřské firmy na pozici výkonného ředitele. Klienti a účastníci tréninků oceňují mou silnou orientaci na měřitelný výsledek, přímočarost a reálnou zkušenost z obchodu a managementu.
Tréninky, které vedu, jsou tematicky zaměřeny: projekty obchodní strategie, manažerské a obchodní dovednosti, řízení aktivit, finanční poradenství pro privátní a korporátní klienty, výkonnostní koučink, komunikace, konflikty a asertivita, vyjednávání, týmová práce, motivace, péče o klienta.
Výběr z realizovaných projektů pro: Allianz pojišťovna, a.s. Raiffeisen stavební spořitelna, UNIQA pojišťovna a.s., ČSOB Leasing Slovensko, ČSOB Banka Slovensko, KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s.

Trénink připravuje

Kateřina Mendrok garant tréninku

treninky@treninky.cz

Zajišťuji realizaci tohoto tréninku tak,
abyste byli v příjemném prostředí
a poslouchali inspirativní téma
vedoucí k Vašemu viditelnému zlepšení.
Věřím, že to je důvod se k nám vracet.

Související články

Kateřina Mendrok
23.11.2018
Majitelé firem, obchodní manažeři i lidé z lidských zdrojů stojí často před otázkou návratnosti vynaložených prostředků na rozvoj lidí. Přitom školení obchodních dovedností obchodníků a manažerů jsou pro firmy klíčové. Když obchodníci mají velké příjmy tak firmy mají velké zisky. Budete překvapeni, že existují vzdělávací programy, kde aktivity a výsledky obchodních školení měřit lze.
Detail
Gerhard Mendrok
04.03.2019
Za příčinu nedostatečného pracovního výkonu často označujeme malé znalosti nebo slabé dovednosti. Své úsilí směřujeme do jejich vylepšení. Mnohdy nakupujeme knihy, čteme odborné články, sledujeme videa s návody jak být úspěšnější. Stala se nám jedna velmi zásadní věc: zaměňujeme příčinu a důsledek. Výsledkem potom je žádný nebo krátkodobý kladný nárůst obchodního výkonu.
Detail