Newsletter
Chci poradit +420 739 036 527

Příprava call centra na kampaň

Ve spolupráci s ab connectia s r.o.
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
2
Úroveň kurzu Střední
8
Časová náročnost 8 hod / 1 den

O čem trénink bude

Trénink je zaměřen na zvýšení účinnosti kampaní, které firma realizuje do portfolia/kmene svých klientů. Obsah tréninku je určen pro call centra, zákaznická centra, obchodníky a asistentky, kteří volají na klienty v kampaních.
Téma je především určeno: pojišťovnám, bankám, makléřům a leasingovým společnostem. Konstrukce tohoto programu je postavena v následující struktuře:

 • charakteristika cílového segmentu, který bude osloven 
 • vytvoření balíku užitků=učíme, jak mluvit jazykem klientů
 • převedení užitků do zjednodušených argumentů

Co použijete v praxi

Účastník získá sebevědomí při sdělování nově formulovaných úderných argumentů. Dostane k dispozici pevný návod při použití vlastních slov – zní přirozeněji. Firma získává vyšší výtěžnost na telefonní kampaň.

Každý účastník si sestaví individuální call skript formou osnovy, která vede telefonujícího jako nápověda. Strukturu call skriptu je stanovena pevně, obsah je nastavován individuálně podle kampaně. 

Tento trénink se výrazně zefektivňuje při realizaci 2 fázového programu. Ten obsahuje trénink Škola zvládání odporu a námitek a následuje trénink Příprava call centra na kampaň.

Na co se zaměříme

 • Stanovení cílů kampaně = hlavní a ústupový cíl
 • Motivace účastníků k realizaci kampaně = dopad na jejich výsledky
 • Najdeme potřeby klientů = upřesníme, jaké užitky má z kampaně oslovená osoba
 • Převod užitku do přímé řeči = tvorba záminky
 • Používání argumentů v otázkách, které vedou osloveného k cíli
 • Sestavení osnovy call skriptu a reálné oslovení

Ještě získáte

 • Program se soustředí na konstrukci argumentace, která má vyvolat u klienta potřebu
 • Výsledkem tohoto tréninku bude zvýšení prodej nebo zvýšený počet schůzek v kampani
 • Tréninkové materiály v tištěné podobě

Termíny kurzu

Zaujalo Vás toto téma, rádi odpovíme všechny otázky. Kontaktujete nás prosím prostřednictvím níže uvedeného pole.

Děkujeme! 

Poptat

Účastníci tohoto kurzu si koupili také

Kdo Vás bude trénovat

Gerhard Mendrok, MBA
Gerhard Mendrok, MBA Jednatel společnosti ab connectia, senior consultant, obchodník
Když spojíme lidský um a pracovní nasazení, pak výsledem může být jedině růst

Vedu programy dílem rozvojově, částečně projektově a hodně výkonnostně. Je to směs selského rozumu a zkušeností svých i jiných. To vše smícháno se základní teorií. Proto jsou dovednosti a znalosti z mých programů vždy ihned použitelné v praxi. Mám na zřeteli vždy Váš konkrétní užitek. Vaším přínosem i mým cílem je tedy měřitelný posun vpřed. Snad proto mám věrné klienty. Budu rad, když to budete i Vy.
Realizace projektů pro: ČSOB Leasing a.s., ČSOB Pojišťovna a.s,Československá obchodná banka a.s., UNIQA pojišťovna a.s., Tatra banka a.s., Allianz Slovenská poišťovna, a.s., Česká pojišťovna a.s., Raiffeisen stavební spořitelna, J&T BANKA a.s., Unimarco a.s., AXA pojišťovna, CAPITOL akciová spoločnosť, Kapitol finanční poradenství a.s., ASA, Modrá Pyramida stavební spořitelna, Generali Slovensko, UNION poisťovňa, IZOLAS - Saint Gobain, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Inshurance Group

Ing. Petr Musil
Ing. Petr Musil partner společnosti MUSIL a partneři s.r.o., Business consultant
S akčním plánem efektivně a s profitem.

Od roku 1997 působím v oboru pojišťovnictví. Zkušenosti jsem získal jak z přímého prodeje, tak managementu. Z pozice Zemského ředitele, Allianz pojišťovny, jsem odešel do své makléřské firmy na pozici výkonného ředitele. Klienti a účastníci tréninků oceňují mou silnou orientaci na měřitelný výsledek, přímočarost a reálnou zkušenost z obchodu a managementu.
Tréninky, které vedu, jsou tematicky zaměřeny: projekty obchodní strategie, manažerské a obchodní dovednosti, řízení aktivit, finanční poradenství pro privátní a korporátní klienty, výkonnostní koučink, komunikace, konflikty a asertivita, vyjednávání, týmová práce, motivace, péče o klienta.
Výběr z realizovaných projektů pro: Allianz pojišťovna, a.s. Raiffeisen stavební spořitelna, UNIQA pojišťovna a.s., ČSOB Leasing Slovensko, ČSOB Banka Slovensko, KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s.