Newsletter
Chci poradit +420 739 036 527

Jak změnit "tlak" na "tah"

Ve spolupráci s ab connectia s.r.o.
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
1
Úroveň kurzu Základní
8
Časová náročnost 8 hod / 1 den

O čem trénink bude

Každý má svůj osobitý životní styl, který má společné jmenovatele: práce, rodina, osobní život. Abychom se cítili spokojeně a byli úspěšní v pracovním prostředí musíme si srovnat priority a uklidit v diáři.

Pracovní prostředí na nás klade vysoké nároky na výkon, přesnost, čas. Dostáváme se do nekomfortní situace: pracujeme pod stresem - pracujeme pod tlakem.

Co použijete v praxi

Uděláte si pořádek v praconím diáři. Uvědomíte si, co vám přináší výsledky a co je možné ze svého dne vypusti, co se dá delegovat a na čem naopak stavět svoji úspěšnost.

Osvojíte si techniky, jak pracovat s psychickou zátěží způsobenou pracovním vytížením.

Na co se zaměříme

  • Analýza vlastní práce s časem
  • Konkrétní opatření jak být efektivní
  • Jak převzít kontrolu nad zátěžovými situacemi
  • Relacace a její praktický nácvik
  • Miliónové kafe- efektivní plánování

Ještě získáte

  • Tréninkové materiály v tištěné pobobě

Termíny kurzu

Zaujalo Vás toto téma, rádi odpovíme všechny otázky. Kontaktujete nás prosím prostřednictvím níže uvedeného pole.

Děkujeme! 

Poptat

Kdo Vás bude trénovat

Kateřina Mendrok
Kateřina Mendrok
Propojení věky ověřených pravidel jógy s dnešním pohledem na business mi, právě teď, dává smysl.

Od samého počátku mé pracovní kariéry se pohybuji ve finančním sektoru, kde jsem získávala zkušenosti s přímým prodejem a obchodním telefonováním. Z korporátního prostředí jsem přešla do vlastní firmy ab connectia s.r.o, která provozovala aktivní obchodní call centrum. Pro naše klienty jsem řídila telefonní kampaně a projekty pro podporu prodeje jednotlivých služeb a produktů.
Realizujeme zakázky po budování, nastavení, rozjezd a podporu obchodních call center našim klientům. Pestré zkušenosti z obchodu, telefonování a řízení projektů předávám do svých tréninků.

Následně jsem získala odbornou způsobilost, která mě opravňuje k činnosti v oboru Yogy, kde aktivně působím jako lektor. Vedu pravidelné lekce klasické Rádža jógy a Vinyasa flow yogy, ve kterých se zaměřuji na propojení dechu s pohybem a prožívání přítomnosti. Jóga pro mne znamená zastavení se v okamžiku tady a teď. Mé tréninky propojují tradiční Yogu s moderním životem.