Newsletter
Chci poradit +420 739 036 527

Jak změnit "tlak" na "tah"

Ve spolupráci s ab connectia s.r.o.
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
1
Úroveň kurzu Základní
8
Časová náročnost 8 hod / 1 den

O čem trénink bude

Každý má svůj osobitý životní styl, který má společné jmenovatele: práce, rodina, osobní život. Abychom se cítili spokojeně a byli úspěšní v pracovním prostředí musíme si srovnat priority a uklidit v diáři.

Pracovní prostředí na nás klade vysoké nároky na výkon, přesnost, čas. Dostáváme se do nekomfortní situace: pracujeme pod stresem - pracujeme pod tlakem.

Co použijete v praxi

Uděláte si pořádek v praconím diáři. Uvědomíte si, co vám přináší výsledky a co je možné ze svého dne vypusti, co se dá delegovat a na čem naopak stavět svoji úspěšnost.

Osvojíte si techniky, jak pracovat s psychickou zátěží způsobenou pracovním vytížením.

Na co se zaměříme

  • Analýza vlastní práce s časem
  • Konkrétní opatření jak být efektivní
  • Jak převzít kontrolu nad zátěžovými situacemi
  • Relacace a její praktický nácvik
  • Miliónové kafe- efektivní plánování

Ještě získáte

  • Tréninkové materiály v tištěné pobobě

Termíny kurzu

Pokud máte zájem o toto téma, jednoduše klikněte na Poptat. Zavoláme Vám.  

Poptat

Kdo Vás bude trénovat

Kateřina Mendrok
Kateřina Mendrok
Propojení věky ověřených pravidel jógy s dnešním pohledem na business mi, právě teď, dává smysl.

Od samého počátku mé pracovní kariéry se pohybuji ve finančním sektoru, kde jsem získávala zkušenosti s přímým prodejem a obchodním telefonováním. Z korporátního prostředí jsem přešla do vlastní firmy ab connectia s.r.o, která provozovala aktivní obchodní call centrum. Pro naše klienty jsem řídila telefonní kampaně a projekty pro podporu prodeje jednotlivých služeb a produktů.
Upustili jsme od vlastního call centra a realizujeme zakázky po budování, nastavení, rozjezd a podporu obchodních call center našim klientům. Pestré zkušenosti z obchodu, telefonování a řízení projektů předávám do svých tréninků.

Následně jsem získala odbornou způsobilost, která mě opravňuje k činnosti v oboru Yogy, kde aktivně působím jako lektor. Vedu pravidelné lekce klasické Rádža jógy, ve kterých se zaměřuji na propojení dechu s pohybem a prožívání přítomnosti. Jóga pro mne znamená zastavení se v okamžiku tady a teď. Dělá mi radost a vím, že ji mám šířit. Mé tréninky propojují tradiční Yogu a moderní business.