Newsletter
Chci poradit +420 739 036 527

Jak změnit "tlak" na "tah"

Ve spolupráci s ab connectia s.r.o.
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
1
Úroveň kurzu Základní
8
Časová náročnost 8 hod / 1 den

O čem trénink bude

Každý má svůj osobitý životní styl, který má společné jmenovatele: práce, rodina, osobní život. Abychom se cítili spokojeně a byli úspěšní v pracovním prostředí musíme si srovnat priority a uklidit v diáři.

Pracovní prostředí na nás klade vysoké nároky na výkon, přesnost, čas. Dostáváme se do nekomfortní situace: pracujeme pod stresem - pracujeme pod tlakem.

Co použijete v praxi

Uděláte si pořádek v praconím diáři. Uvědomíte si, co vám přináší výsledky a co je možné ze svého dne vypusti, co se dá delegovat a na čem naopak stavět svoji úspěšnost.

Osvojíte si techniky, jak pracovat s psychickou zátěží způsobenou pracovním vytížením.

Na co se zaměříme

  • Analýza vlastní práce s časem
  • Konkrétní opatření jak být efektivní
  • Jak převzít kontrolu nad zátěžovými situacemi
  • Relacace a její praktický nácvik
  • Miliónové kafe- efektivní plánování

Ještě získáte

  • Tréninkové materiály v tištěné pobobě

Termíny kurzu

Zaujalo Vás toto téma, rádi odpovíme všechny otázky. Kontaktujete nás prosím prostřednictvím níže uvedeného pole.

Děkujeme! 

Poptat

Kdo Vás bude trénovat

Kateřina Mendrok
Kateřina Mendrok
Propojení věky ověřených pravidel jógy s dnešním životním stylem, právě teď, dává smysl.

Od samého počátku mé pracovní kariéry se pohybuji ve finančním sektoru, kde jsem získávala zkušenosti s přímým prodejem a aktivním obchodním telefonováním. Z korporátního prostředí, pojišťovny a bank, jsem přešla do vlastní firmy ab connectia s.r.o., kterou jsme založili společně s Gerhardem Mendrokem. Naše společnost se specializuje na poradenské a vzdělávací projekty, která jsou zaměřeny na zvyšování obchodního výkonu našich klientů.
Ve firmě, mám na starosti projekty budování, nastavení, rozjezd a podporu obchodních call center. Pro naše klienty řídím telefonní kampaně a projekty pro podporu prodeje jednotlivých služeb a produktů.
Postupem času, jsem nabyla odbornou způsobilost, která mě opravňuje k činnosti v oboru Yogy, kde aktivně působím jako lektor.

Tréninky, které vedu, jsou zaměřeny na zvýšení výkonu obchodního telefonování a také jak zvládnout negativní reakce klientů, jak pracovat se stresem a udržet si zásady zdravého pohybu mezi počítačem a židlí. Spojením těchto „tvrdých“ a „měkkých“ technik umožní zvýšení pracovního výkonu a „nezbláznit se“.