Co dělat a co (ne) dělat

Ve spolupráci s Petrem Friesingerem
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
2
Úroveň kurzu Střední
8
Časová náročnost 8 hod / 1 den

O čem trénink bude

Lze čas ovládnout, lze ho porazit, lze si z něj udělat spojence? Každopádně je možné žít tak, abychom byli spokojeni a přitom byli patřičně výkonní. Chce to jen se pravdivě zamyslet a odvážit se vystoupit ze "svého rychlíku", z vyjetých kolejí.

Trénink je zaměřen na uspořádání pracovních i osobních priorit. Vytvoříte si systém v plánování času, tím získáte klid a dobrý pocit ze života. Po krátkém seznámení se základními principy pro práci s časem a plánováním, vás naučíme žít podle vlastního scénáře.
Na osobním příkladu časového snímku si každý účastník tréninku analyzuje dosavadní život. Pracovní i soukromý. Následně si stanoví priority a společně zvolíme cestu, kterou se k nim dostane za využití méně času a více úsměvů.
Využijeme tak skloubení sebereflexe účastníků se skutečně fungujícími pravidly pro práci s časem.

Co použijete v praxi

Uvědomíte si, co vám přináší výsledky a co je možné ze svého dne vypustit, co se dá delegovat a na čem naopak stavět svoji úspěšnost.

Získáte návod, jak pracovat se stresem, aktivitou, ostatními lidmi a především s vlastními předsudky. Díky tomu si osvojíte dovednosti potřebné pro plánování nezbytných činností i všech vašich ostatních aktivit. 

Trénink je možno realizovat jako 1+1 denní s měsíčním odstupem.
Mezi jednotlivými tréninky účastníci aplikují do praxe poznatky a návody získané na tréninku. Druhý den tréninku je postaven na individuálních potřebách účastníků. 

Na co se zaměříme

  • Člověk není jen zaměstnanec a pracovník, ale především má svůj osobní život
  • Rozbití stereotypů a zbavení se špatných návyků
  • Jasné stanovení a pojmenování si životních priorit
  • Co dělat víc, co dělat jinak a co nedělat vůbec
  • Získání pohody a sebedůvěry
  • Mít zdravý přístup k sobě samému

Termíny kurzu

Pokud máte zájem o toto téma, jednoduše klikněte na Poptat. Zavoláme Vám.  

Poptat

Komu je kurz určen

Kdo Vás bude trénovat

Mgr. Petr Friesinger
Mgr. Petr Friesinger Lektor, kouč, trenér, obchodník, personalista
Nejzáludnějším nepřítelem všech teorií je praxe.

Petr genericky vyrostl v oboru pojišťovnictví. Z pozice regionálního trenéra, na které se současně věnoval i uzavírání pojistek, se vypracoval na pozici šéftrenérů vzdělávání ve velkých firmách. Díky tomu získal bohaté zkušenosti v oblasti obchodu, managementu a vzdělávání. Vyniká znalostí prostředí zahraničních firem (Rakousko, Německo aj.). Má odborné znalosti týkající se rozvoje a současně řízení jednotlivců i velkých pracovních týmů.
Petr je vyhledávaným lektorem pro jeho srozumitelnost, lidskost a drive. Má široký přehled o realizovaných tématech, která jsou podpořena jeho reálnou obchodní i manažerskou praxí. Kromě vlastních tréninků se věnuje i koučinku a personálnímu poradenství.
Výběr z realizovaných projektů pro: Generali Pojišťovna, UNIQA pojišťovna, Allianz pojišťovna, Winterthur pojišťovna a penzijní fond, Aegon ČR

Trénink připravuje

Kateřina Mendrok garant tréninku

treninky@treninky.cz

Zajišťuji realizaci tohoto tréninku tak,
abyste byli v příjemném prostředí
a poslouchali inspirativní téma
vedoucí k Vašemu viditelnému zlepšení.
Věřím, že to je důvod se k nám vracet.