Mluv řečí svého podřízeného

Ve spolupráci s Petrem Musilem
12
Maximální počet účastníků 12 účastníků
2
Úroveň kurzu Střední
16
Časová náročnost 16 hod / 2 dny

O čem trénink bude

Manažeři se velmi často zaměřují na obsah vzájemné komunikace a formu, která je stejně důležitá, potlačují. Na každý typ zaměstnance přitom působí odlišné motivátory, typy sdělení, klíčové argumenty, a aby se náš cíl stal jeho cílem, musíme mu je dát.

Trénink je zaměřen na segmentaci podřízených. Na komunikaci s daným typem se manažer začne dívat optikou protistrany. „Hraním hry" podřízeného jej efektivním způsobem přivede k plnění dohodnutých úkolů a zvyšuje jeho motivaci a sounáležitost s firmou.

Tento způsob práce vede i k efektivní práci s časem manažera i podřízeného, když společně neřeší nereálná zadání a požadavky, na které by pak plýtvali časem.

Co použijete v praxi

Pochopíte silné a slabé stránky svých podřízených a jejich využití ve Váš prospěch. Naučíte se komunikaci, která bude příjemná a bude motivovat.

Výrazně efektivnější se stanou Vaše 1+1 rozhovory i skupinové aktivity: řešitelské a standardní porady, workshopy.

Naučíte se oboustranně akceptovatelným způsobem dávat zpětnou vazbu. Váš nový přístup v komunikaci můžete využít i směrem k dalším útvarům a jejich zástupcům ve firmě.

Na co se zaměříme

  • Které typy podřízených mám ve svém týmu
  • Co je pro ně charakteristické, jak je poznám
  • Příležitosti a rizika u jednotlivců
  • Jak dosáhnout svých cílů u jednotlivých skupin
  • Modelové příklady

Ještě získáte

  • Tréninkové materiály v tištěné podobě
  • Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu

Pokud máte zájem o toto téma, jednoduše klikněte na Poptat. Zavoláme Vám.  

Poptat

Účastníci tohoto kurzu si koupili také

Kdo Vás bude trénovat

Ing.  Petr Musil
Ing. Petr Musil partner společnosti MUSIL a partneři s.r.o., Business consultant
S akčním plánem efektivně a s profitem.

Od roku 1997 působím v oboru pojišťovnictví. Zkušenosti jsem získal jak z přímého prodeje, tak managementu. Z pozice Zemského ředitele, Allianz pojišťovny, jsem odešel do své makléřské firmy na pozici výkonného ředitele. Klienti a účastníci tréninků oceňují mou silnou orientaci na měřitelný výsledek, přímočarost a reálnou zkušenost z obchodu a managementu.
Tréninky, které vedu, jsou tematicky zaměřeny: projekty obchodní strategie, manažerské a obchodní dovednosti, řízení aktivit, finanční poradenství pro privátní a korporátní klienty, výkonnostní koučink, komunikace, konflikty a asertivita, vyjednávání, týmová práce, motivace, péče o klienta.
Výběr z realizovaných projektů pro: Allianz pojišťovna, a.s. Raiffeisen stavební spořitelna, UNIQA pojišťovna a.s., ČSOB Leasing Slovensko, ČSOB Banka Slovensko, KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s.

Trénink připravuje

Kateřina Mendrok garant tréninku

treninky@treninky.cz

Zajišťuji realizaci tohoto tréninku tak,
abyste byli v příjemném prostředí
a poslouchali inspirativní téma
vedoucí k Vašemu viditelnému zlepšení.
Věřím, že to je důvod se k nám vracet.